Қарағандыда 14-15 қазан күндері дзюдодан өткен халықаралық турнирде студентіміз Әлімхан Ләззат Ералықызы 57 кг. салмақта чемпион атанды.

Қазақстан дзюдо федерациясының ұйымдастыруымен Қарағандыда 14-15 қазан күндері дзюдодан халықаралық турнир өтті. Турнирге қазақстандық дзюдошылармен қатар, Моңғолия, Ресей, Өзбекстан, Қырғызcтан және Тәжікстан Республикасының спортшылары қатысып, бақ сынады. Екі күнге созылған турнирде Парасат Колледжінің "Дене тәрбиесі және спорт" мамандығының екінші курс студенті Әлімхан Ләззат Ералықызы 57 кг. салмақта чемпион атанды. Студентімізді жеңісімен құттықтай отырып, биіктерден көріне беруін тілейміз!

Негізі: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=140461636419113&id=100013658327941&pnref=story, 07 қар 2016