«Экономика және ақпараттық технология»

21- ақпан  2014ж.Оңтүстік  Қазақстан  облысының  білім басқармасының

Техникалық және кәсіптік білім мекемелерінде шығармашыл жастармен «Инновациялық идеялар мен жобалар»  тақырыбында өткізілетін іс-шаралар кестесіне сәйкес және колледждің жылдық жоспарын орындау мақсатында«Жастардың ғылыми потенциалы-Қазақстанның болашағы»  тақырыбында  М.Сапарбаев атындағы ОҚГИ-ның «Парасат» колледжі  оқушыларының ғылыми- шығармашылық конференциясы өтті.

Конференция  М.Сапарбаев атындағы Оңтүстік Қазақстан Гуманитарлық институтының   «Экономика және ақпараттық технология» кафедрасының меңгерушісі- т.ғ.к., доц.Теңізбаев Е.Ж. және  М.Сапарбаев атындағы    Оңтүстік Қазақстан Гуманитарлық институтының «Филология» кафедрасының доценті ф.ғ.к. Елибаева Раушан Дүйсенқызының  қатысуымен өтті

Негізі: Администрация, 21 ақп 2014